هدست واقعیت ترکیبی سامسونگ SAMSUNG Windows Mixed Reality Headset

هدست واقعیت ترکیبی سامسونگ در نظر بسیاری از کارشناسان، برترین هدست پلتفرم واقعیت ترکیبی ویندوز است. در واقع هدست واقعیت ترکیبی سامسونگ از برخی جهات برترین هدست عرضه شده در پلتفرم واقعیت ترکیبی ویندوز است. از یک‌سو کیفیت ساخت این هدست یکی از بهترین نمونه‌های موجود در بازار است، از سوی دیگر برخی ویژگی‌های فنی و سخت‌افزاری این هدست، آن را به بهترین هدست موجود در بازار در این حوزه تبدیل کرده است. هدست سامسونگ دارای دو نمایشگر آمولد با روزلوشن 1440×1600 است که با توجه به نوع پنل نمایشگر رنگ مشکی بسیار عمیق و جذابی را ارایه می‌دهد.

هدست واقعیت ترکیبی سامسونگ SAMSUNG Windows Mixed Reality Headset

از سوی دیگر این هدست با داشتن زاویه دید 110 درجه از دیگر رقبا یک سروگردن بالاتر است، بازتر بودن زاویه دید در مجموع باعث بهبود محسوس تجربه کاربر خواهد شد، از سوی دیگر اودیسه در حال حاضر تنها نمونه موجود در بازار است که دارای هدفون است، سامسونگ این هدست را به هدفون بسیار باکیفیت AKG تجهیز کرده بنابراین کیفیت صدای بسیار خوب هنگام استفاده از هدست، امری تضمین شده برای کاربران خواهد بود.

همانطور که در ابتدا اشاره شد، هدست واقعیت ترکیبی سامسونگ یکی از برترین نمونه‌های موجود در پلتفرم واقعیت ترکیبی ویندوز است، اما شاید دو ایراد عمده بتوان به آن گرفت، مورد اول عدم امکان بالا بردن نمایشگر هدست است که در نتیجه بازگشت کاربر از دنیای مجازی به دنیای واقعی را سخت کرده است و لازم است تا حتما هدست از روی سر برداشته شود، مورد دیگر وزن زیاد این هدست است که تا حدی در کار طولانی مدت تاحدی خسته کننده خواهد بود.

راهنمای خرید عینک واقعیت مجازی
phonelist
  • دیدگاه‌ها2
  1. نیما گفت:

    کجا میتونم از این هدستا بگیرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *