هدست واقعیت ترکیبی دل Dell Windows Mixed Reality Headset

هدست واقعیت ترکیبی دل با همکاری شرکت مایکروسافت تولید شده و توانایی اجرای بازی ها و اپلیکیشن های htc vive و oculus rift را نیز دارد.

 

هدست واقعیت ترکیبی دل Dell Windows Mixed Reality Headset

شرکت دل در حالی این محصول را معرفی کرد که مشخصات سخت افزاری آن منتشر نشده است. این هدست اولین‌بار در فروردین ماه معرفی شده بود؛ اما قیمت آن مشخص نبود. مایکروسافت نام این هدست‌ها که هم نقش هدست‌های واقعیت مجازی و هم نقش هدست‌های واقعیت افزوده را ایفا می‌کنند را هدست‌های واقعیت ترکیبی (Mixed Reality) گذاشته است. این هدست‌ها می‌توانند مضامین واقعیت مجازی را با محیط واقعی ترکیب کنند و به تنهایی هم می‌توانند محتوای واقعیت مجازی نشان دهند.

هدست‌هایی که مایکروسافت روند ساخت آن‌ها را با شرکت‌های مختلف ادامه می‌دهد قرار است از نظر عملکرد و قیمت بهتر از محصولاتی مانند Oculus Rift و HTC Vive باشند که هر کدام آن‌ها نزدیک به ۵۹۹ دلار قیمت دارند. حالا مایکروسافت و دل توانسته‌اند محصولی با قیمت ۳۴۹ دلار معرفی کنند که قطعا مورد توجه افراد زیادی قرار میگیرد.

طراحی هدست واقعیت ترکیبی دل

هدست واقعیت ترکیبی دل از بالشتک مناسب‌تری در مقایسه با هدست ایسر بهره می‌برد و میدان دید آن ۱۱۰ درجه است. محصول دل همان وضوح تصویر ۱۴۴۰ در ۱۴۴۰ پیکسل برای هر چشم و نمایشگر ال‌سی‌دی ارائه می‌دهد؛ اما قیمت بیشتر آن ناشی از طراحی مناسب‌تر، انطباق و آسودگی بیشتر روی سر است.

 

بررسی عینک واقعیت مجازی دل Dell visor:

 

عینک واقعیت مجازی مایکروسافت و تجربه آن:

راهنمای خرید عینک واقعیت مجازی
phonelist

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *